264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Női portré, 1944

1033. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

Női portré, 1944

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.j.l.: K. Róna Klára 944