1168. Kenyeres I. jelzéssel
Kastélypark, 1900
olaj, vászon
60*80 cm
j.j.l.: Kenyeres I. 900 VIII 10
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 72. kép