264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Budapesti részlet

1046. Porter Paula (Arad, 1884 - 1944)

Budapesti részlet

olaj, karton

35*25,5 cm

j.j.l.: Porter