264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Utcarészlet

959. Pogány jelzéssel, 20. sz. eleje

Utcarészlet

olaj, rétegelt lemez

40*50 cm

j.j.l.: Pogány Cl.