264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Vízparti pihenő

1059. Zombory Lajos (Szeged, 1867 - Szolnok, 1933)

Vízparti pihenő

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Zombori L.