264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Narancsszüret

1104. France jelzéssel, 20. sz.

Narancsszüret

olaj, vászon

50*101 cm

j.n., ho. felirat: France Naiv

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 24. kép, keret nélkül