1098. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)
Vándorcirkuszosok, 1936
olaj, vászon
71*85 cm
j.j.l.: Rózsahegyi Jenő 936
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 16. kép, keret nélkül