264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Vándorcirkuszosok, 1936

1098. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)

Vándorcirkuszosok, 1936

olaj, vászon

71*85 cm

j.j.l.: Rózsahegyi Jenő 936

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 16. kép, keret nélkül