264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kikötőrészlet

988. Fischhof, G. jelzéssel, 20. sz. eleje

Kikötőrészlet

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: G. Fischhof