264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Virágcsendélet gyümölcsökkel

1073. Szolnay Sándor (Kolozsvár, 1893 - Kolozsvár, 1950)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

olaj, vászon

45,5*60 cm

j.b.f.: Szolnay

keret nélkül