264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Folyóparti táj

922. Farkas Bözske, Sassné (Nagykanizsa, 1889 - Baraely, 1950)

Folyóparti táj

olaj, vászon

49*39 cm

j.j.l.: Sassné F. B.