264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hölgy gyöngysorral

933. Reichental Ferenc (Nagylég, 1895 - 1971)

Hölgy gyöngysorral

olaj, vászon

70*55 cm

j.j.l.: Reichentál