264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > „Nő lepkével”, 1987

1229. Pogány Géza (Szombathely, 1927 - Budapest, 2001)

„Nő lepkével”, 1987

80*60 cm

j.j.l.: P.G. 1987

olaj, kollázs, farost