264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Erdélyi falurészlet

962. Bencze Margit (Budapest, 1879 - ?)

Erdélyi falurészlet

olaj, vászon

55,5*65 cm

j.j.l.: Bencze M.