264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Szürrealista kompozíció, 1970

1234. Sami jelzéssel

Szürrealista kompozíció, 1970

olaj, vászon

73*60 cm

j.j.l.: Sami 70

keret nélkül, sérült