264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Fürdőző, 1920 körül

926. Bartoniek Anna (Budapest, 1896 - ?)

Fürdőző, 1920 körül

olaj, vászon

68,5*55,5 cm

j.j.l.: Bartoniek A.