264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet savanyú paprikával, 1918

1080. Artner M. jelzéssel

Csendélet savanyú paprikával, 1918

olaj, vászon farostra ragasztva

45*56 cm

j.j.l.: Artner M 1918