264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lányportré

973. Madarász Adaline, Katona Béláné (Pest, 1871 - Budapest, 1962)

Lányportré

olaj, karton

66*50,5 cm

j.b.l.: Ad. K. Madarász Paris; ho.: Kötő lány

keret nélkül