264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Városka látképe alakokkal, 1918

1161. Sajó jelzéssel

Városka látképe alakokkal, 1918

olaj, vászon

57,5*45 cm

j.j.l.: Sajó 1918