264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Férfi portré, 1914

932. Major Henrik (Sicu) (Budapest, 1895 - New York, 1948)

Férfi portré, 1914

olaj, vászon

38*30 cm

j.b.l.: Major Henrik 1918

keret nélkül