1189. Kacziány Regner Adrienne (Zenta,1877 -?)
Japán anya, 1933
olaj, vászon
90*100 cm
j.b.l.: Kaczián Regner A 933; ho.: Kalapos nő
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 81. kép