264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Villák a domboldalon, 1893

1156. Tegyey S. jelzéssel

Villák a domboldalon, 1893

olaj, vászon

59,5*68 cm

j.j.l.: Tegyey S. 93

keret nélkül