1198. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
Mediterrán kalapos férfi
olaj, fa
41*33,5 cm
j.j.l.: Crouy
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004., 29. kép