264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Templom előtt, 1920 körül

951. Közép - európai festő

Templom előtt, 1920 körül

olaj, vászon

63*80 cm

j.n., h.o. vakkereten felirat: B. Jelinkova Fribrova