264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Munkások, 1931

1012. Csomós József (működött a 20. sz. első felében)

Munkások, 1931

olaj, vászon

92*62 cm

j.b.l.: Csomós József 931 M.