264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > „Kutyás nő”

1142. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

„Kutyás nő”

olaj, vászon

72*59,5 cm

j.n., h.o.: Új Magyar Képtár letéti cédula

BÁV 98/284, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 12. kép