264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falurészlet

1208. Mersits Piroska (Vése, 1926 - Budapest, 1988)

Falurészlet

akvarell, pasztell, papír

31,5*42 cm

j.j.l.: Mersits; ho.: gyűjteményi feljegyzés