264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kastélypark, 1908

1166. Reiner, Jos. jelzéssel

Kastélypark, 1908

olaj, vászon

28,5*37 cm

j.j.l.: Jos. Reiner Eger 1908; b.l.: Schlinglhau b. Eger.