264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Delelő gulya

1063. Joachim Ferenc, Csejtei (Szeged, 1882 - Gyula, 1964)

Delelő gulya

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: Joachim F.

Kiállítva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 23.