1063. Joachim Ferenc, Csejtei (Szeged, 1882 - Gyula, 1964)
Delelő gulya
olaj, vászon
75*100 cm
j.j.l.: Joachim F.
Kiállítva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 23.