264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falusi mulatság, 1930

1064. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)

Falusi mulatság, 1930

olaj, vászon

82*88 cm

j.b.l.: Peterdi Gábor; j.l.: 1930

sérült