264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Virágzó gyümölcsfák

1043. Gulyás Sándor (Büdszentmihály, 1889 - 1974)

Virágzó gyümölcsfák

olaj, karton

96*68,5 cm

j.j.l.: Gulyás

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 79. kép