264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet könyvvel

1022. Póth István József (1898 - Budapest, 1957)

Csendélet könyvvel

olaj, vászon

72*58,5 cm

j.j.l.: Póth

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 185. kép