264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Nagybányai parasztház, 1942

1054. Kagsztatovsky, S. jelzéssel

Nagybányai parasztház, 1942

olaj, vászon

40,5*50 cm

j.b.l.: S. Kagsztatovsky, Nagybánya VIII 942

keret nélkül