264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Krisztus Pilátus előtt

1093. Német festő, 1900 körül

Krisztus Pilátus előtt

olaj, vászon kartonra ragasztva

65,5*91,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 35. kép