264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lány rózsaszínben, 1928

1126. Borsos István József (Székesfehérvár, 1904 - Budapest, 1936)

Lány rózsaszínben, 1928

olaj, vászon

101*71 cm

j.j.f.: Borsos István J. 1928

keret nélkül