264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Őszi erdő

1050. Kávás J. jelzéssel, 20. sz. első fele

Őszi erdő

olaj, vászon

79*63 cm

j.j.l.: Kávás J.