264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hölgy napernyővel

967. Károly Gyula (Keszthely, 1910 - Keszthely, 1989)

Hölgy napernyővel

olaj, vászon

72*92 cm

j.j.l.: Károly Gy.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 101. kép, sérült