967. Károly Gyula (Keszthely, 1910 - Keszthely, 1989)
Hölgy napernyővel
olaj, vászon
72*92 cm
j.j.l.: Károly Gy.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 101. kép, sérült