264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Műtermi csendélet, 1950-es évek

1085. Magyar festő, 20. sz. első fele

Műtermi csendélet, 1950-es évek

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.b.l.: Duray T.