264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Téli táj

1207. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)

Téli táj

olaj, vászon

43*51 cm

j.b.l.: Stark

keret nélkül