264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kertrészlet, 1949

953. Donát Klára jelzéssel

Kertrészlet, 1949

olaj, vászon

59,5*72,5 cm

j.j.l.: Klara I. Donat 1949

keret nélkül