264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Virágcsendélet

1088. Somssich Klára, Fűzér Károlyné (1932 – 2017)

Virágcsendélet

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: F. Somssich Klára