1209. Lóránt Erzsébet, Rajné (Budapest, 1898 - ?)
Kiskocsit vontató férfi
olaj, vászon
110*90 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 103. kép