264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kalapos női akt, 1930 körül

979. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Kalapos női akt, 1930 körül

olaj, vászon

99*68 cm

j.j.l.: Gombos L

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 51. kép; Kiállítva: Nemzeti Szalon LXXVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. szeptember-október (kat. 78., Kalapos női akt)