1031. Mannheim Róza (Kornea, 1878 - Budapest, 1965)
Rókagalléros hölgy
olaj, vászon
70*50,2 cm
j.j.f.: Mannheim
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 110. kép