264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Rókagalléros hölgy

1031. Mannheim Róza (Kornea, 1878 - Budapest, 1965)

Rókagalléros hölgy

olaj, vászon

70*50,2 cm

j.j.f.: Mannheim

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 110. kép