264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Így kezdődik…", 1938

910. Próday Lajos (Torre San Renelli, 1896 - San Terenzo, 1937)

"Így kezdődik…", 1938

olaj, vászon

70,5*90 cm

j.h.o.: Próday Lajos Így kezdődik… Camogli, 1938