264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Virágzó gyümölcsfák

1053. Uhrig Zsigmond (Szentendre, 1919 - Vác, 1993)

Virágzó gyümölcsfák

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Uhrig Zs.