264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Duna-part a visegrádi várral, 1964

996. Lakatos jelzéssel

Duna-part a visegrádi várral, 1964

akvarell, papír

265*365 mm

j.b.l.: Lakatos 964