264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falurészlet, 1938

952. Endrédy György (Munkács, 1910 - Budapest, 1988)

Falurészlet, 1938

olaj, vászon

70,5*70,5 cm

j.b.f.: Endrédi György 1938

keret nélkül, sérült