1195. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)
Szőke és vörös akt, 1930-as évek
olaj, vászon
93*71,5 cm
j.h.o.: Járitz
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 78. kép