264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kőfejtőben, 1948

1211. Berkes Ilona (Budapest, 1883 - ?)

Kőfejtőben, 1948

olaj, vászon

54*68,5 cm

j.b.l.: Berkes Ilona 1948

keret nélkül