264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Tengerparti házikók

983. Häggquist, R. jelzéssel, 20. sz. eleje

Tengerparti házikók

olaj, farost

45*55 cm

j.j.l.: R. Häggquist…